Contactpersonen Regio en Sector

Industriële Behuizingen en Toebehoren
Componenten voor industriële verdeelborden
Componenten voor industriële stuurborden
Componenten voor elektriciteitsdistributie
Industriële stekkers en stopcontacten
Geert Martens (Vlaanderen / Antwerpen / Limburg)
  geert.martens@electroflandria.be
     0032 (0)472 66 03 50
Enveloppes industrielles et accessoires
Composants pour tableaux de distribution industriels
Composants pour tableaux de commande industriels
Composants pour distribution électrique
Prises de courant industrielles
Frederik Gevaert jr. (Brussels Gewest / Wallonië)
  frederik.gevaert@electroflandria.be
     0032 (0)477 52 91 39

 

Bevestigingsmaterialen voor elektrische leidingen /
Industriële en architecturale verlichting in inox /
Alain De Vos (Vlaanderen / Antwerpen / Limburg / Vlaams Brabant)
  alain.devos@electroflandria.be
     0032 (0)473 76 27 81
Matériel pour fixation de conduits
Eclairage industriel et architectural en inox
Jacky Deryckere (Brussel / Wallonië)
  jacky.deryckere@electroflandria.be
   0032 (0)473 27 64 36

 

INTERNE SALES / SALES INTERNE
Alain Vosse   : alain.vosse@electroflandria.be
Tim Verwee : tim.verwee@electroflandria.be
Leen De Freyne : leen.defreyne@electroflandria.be

 

MAGAZIJN / WAREHOUSE
Steven Fiers : steven.fiers@electroflandria.be

 

BOEKHOUDING / ACCOUNTANCY
Ann De Tollenaere : ann.detollenaere@electroflandria.be